Onze Black Friday deal is bijna voorbij | Profiteer nu!
Let op: doordeweeks zijn wij gesloten.
Wij ontvangen je graag op zaterdag en/of zondag van 10:00 tot 17:00 uur.
Wat zoek je?
Slagharen, 6 juni 2025 - Het is zover: na lang wachten is er deze zomer ein-de-lijk weer een gloednieuwe familieshow te zien in Attractie- & Vakantiepark Slagharen! En niet zomaar één. In ‘Randy & Rosie en de verdwenen burgemeester’ gaan onze favoriete mascottes op een spannend én grappig avontuur vol muziek, raadsels en… een mysterieuze verdwijning.
De voorbereidingen voor een groot feest zijn in volle gang. Randy, Rosie en Sheriff Sam willen burgemeester Bright feestelijk verwelkomen. Maar als de slingers net hangen en de feestmuziek start, is de burgemeester ineens… verdwenen! Weg! Foetsie! En dan begint het echte avontuur. Samen met de kinderen in het publiek gaan Randy & Rosie op zoek naar aanwijzingen.
Het leuke is: het publiek speelt écht mee. Kinderen mogen helpen speuren, raadsels oplossen en meedenken over wat de volgende stap is. Geen passieve show dus, maar eentje waarin je zélf onderdeel wordt van het verhaal. En ondertussen zit het vol verrassingen, muziek, humor.
De try-outs van de show starten op 14 juni en zijn in eerste instantie alleen te zien in het weekend. Vanaf 12 juli gaat de officiële première van start, en dan is de show dagelijks twee keer te zien in de Music Hall.
Goed om te weten: doordeweeks is er tijdens de try-outperiode ook genoeg te beleven in de Music Hall. Dan kun je meedoen aan de vrolijke Randy & Rosie disco; ideaal voor kinderen die nog niet genoeg gedanst hebben na een dagje attracties.
Met deze nieuwe show krijgt burgemeester Bright (die sinds dit seizoen te zien is in het park) een hoofdrol naast Randy, Rosie en Sheriff Sam. Het is voor het eerst dat hij zo’n grote plek in het verhaal krijgt, en dat zorgt voor een extra laagje spanning én beleving.
Dus… kom je helpen zoeken? Wie weet weet jij wél waar de burgemeester is gebleven.
Randy & Rosie rekenen op jullie!